Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 63RX301500M18X40
63RX301500M18X40
63RX301500M18X40
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 63RX301500M18X40 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 63RX301500M18X40
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 1500UF 20% 63V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 63RX301500M18X40 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 1500UF 20% 63V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 64432 pcs Data papier Lead Forming CodesRX30 Series
Categorie condensatoren Tolerantie 1500µF
Surface Mount Land Size 0.295" (7.50mm) Size / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Serie RX30 RoHS Status Bulk
Ripple Current - lage frequentie Automotive Ripple Current Polar
Polarisatie Radial, Can Pitch - Connector 63V
Verpakking / doos - Andere namen 1189-1481
Temperatuur -40°C ~ 130°C Aantal condensatoren 1.8A
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Fabrikant Onderdeelnummer 63RX301500M18X40
Lifetime @ Temp. - Impedantie 43 mOhm
Hoogte - Zittend (Max) 1.654" (42.00mm) Uitgebreide beschrijving 1500µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 130°C
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Beschrijving CAP ALUM 1500UF 20% 63V RADIAL
toepassingen 4000 Hrs @ 130°C