Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 63USC3900MEFC25X35
63USC3900MEFC25X35
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 63USC3900MEFC25X35 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 63USC3900MEFC25X35
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 3900UF 20% 63V SNAP
(in US Dollars)
200 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 63USC3900MEFC25X35 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 3900UF 20% 63V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 10286 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecUSC Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 63V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Serie USC
Rimpelstroom @ Lage frequentie 3.1A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 3.565A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 3900µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Capaciteit 3900µF toepassingen General Purpose