Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 63VXG3900MEFC35X30
63VXG3900MEFC35X30
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 63VXG3900MEFC35X30 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 63VXG3900MEFC35X30
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 3900UF 20% 63V SNAP
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 63VXG3900MEFC35X30 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 3900UF 20% 63V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 15666 pcs Data papier VXG SeriesLead Forming Codes Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 63V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Serie VXG
Rimpelstroom @ Lage frequentie 2.31A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 2.6565A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 3900µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 3900µF toepassingen General Purpose