Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 63ZL270MEFC10X28
63ZL270MEFC10X28
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 63ZL270MEFC10X28 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 63ZL270MEFC10X28
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM RAD
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 63ZL270MEFC10X28 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM RAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 137979 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecZL Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 63V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie ZL
ratings - Polarisatie Polar
Verpakking / doos Radial, Can Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 22 Weeks Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 1.181" (30.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 270µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C Capaciteit 270µF