Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 63ZL56MEFCT78X11.5
63ZL56MEFCT78X11.5
63ZL56MEFCT78X11.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 63ZL56MEFCT78X11.5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 63ZL56MEFCT78X11.5
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 56UF 20% 63V RADIAL
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 63ZL56MEFCT78X11.5 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 56UF 20% 63V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 475949 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecZL Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 63V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie ZL
Rimpelstroom @ Lage frequentie 250mA @ 120Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Tape & Box (TB)
Verpakking / doos Radial, Can Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 29 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.138" (3.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 220 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 56µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 56µF toepassingen General Purpose