Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 63ZLH82MEFC8X11.5
63ZLH82MEFC8X11.5
63ZLH82MEFC8X11.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 63ZLH82MEFC8X11.5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 63ZLH82MEFC8X11.5
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 63ZLH82MEFC8X11.5 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 506468 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecZLH Series Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 63V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie ZLH
Rimpelstroom @ Lage frequentie 262.5mA @ 120Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial, Can Andere namen 1189-3038
63ZLH82MEFC8X11.5-ND
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.138" (3.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie 220 mOhms
Hoogte - Zittend (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 82µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C Capaciteit 82µF