Huis > producten > condensatoren > Aluminium - Polymer Condensatoren > 6SW150MDR1-ND
6SW150MDR1-ND
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 6SW150MDR1-ND met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 6SW150MDR1-ND
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V SMD
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 6SW150MDR1-ND Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 62285 pcs Data papier SLG, SWZ, SW Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 6.3V
Type Polymer Tolerantie ±20%
Surface Mount Land Size - Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)