Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 80USC4700MEFC35X30
80USC4700MEFC35X30
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 80USC4700MEFC35X30 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 80USC4700MEFC35X30
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 4700UF 20% 80V SNAP
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 24371 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 80USC4700MEFC35X30 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 4700UF 20% 80V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 24371 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecUSC Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 80V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Serie USC
Rimpelstroom @ Lage frequentie 4.28A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 4.922A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Hoogte - Zittend (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 4700µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Capaciteit 4700µF toepassingen General Purpose