Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 80ZLH12MEFC5X11
80ZLH12MEFC5X11
80ZLH12MEFC5X11
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 80ZLH12MEFC5X11 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 80ZLH12MEFC5X11
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 12UF 20% 80V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 80ZLH12MEFC5X11 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 12UF 20% 80V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 998669 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecZLH Series Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 80V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Serie ZLH
Rimpelstroom @ Lage frequentie 68.46mA @ 120Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial, Can Andere namen 1189-3044
80ZLH12MEFC5X11-ND
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.079" (2.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie 1.4 Ohms
Hoogte - Zittend (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 12µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C Capaciteit 12µF