80ZLH82MEFCT810X12.5
80ZLH82MEFCT810X12.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 80ZLH82MEFCT810X12.5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 80ZLH82MEFCT810X12.5
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 82UF 20% 80V RADIAL
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 80ZLH82MEFCT810X12.5 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 82UF 20% 80V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 318528 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecZLH Series Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 80V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie ZLH
Rimpelstroom @ Lage frequentie 312mA @ 120Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Tape & Box (TB)
Verpakking / doos Radial, Can Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 26 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 230 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 82µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 82µF toepassingen General Purpose