Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 80ZLJ27M6.3X11
80ZLJ27M6.3X11
80ZLJ27M6.3X11
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 80ZLJ27M6.3X11 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 80ZLJ27M6.3X11
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 27UF 20% 80V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 80ZLJ27M6.3X11 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 27UF 20% 80V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 515453 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecZLJ Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 80V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Serie ZLJ
Rimpelstroom @ Lage frequentie 155.4mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 370mA @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 1189-2369
80ZLJ27M6.3X11-ND
Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.098" (2.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 460 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 27µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 27µF toepassingen General Purpose