Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 8AX200MEFC6.3X7
8AX200MEFC6.3X7
8AX200MEFC6.3X7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 8AX200MEFC6.3X7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 8AX200MEFC6.3X7
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 200UF 20% 8V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 8AX200MEFC6.3X7 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 200UF 20% 8V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1033721 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecAX Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 8V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Serie AX