D2710.512
D2710.512
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop D2710.512 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer D2710.512
Fabrikant SCS
Beschrijving BAG MOIST BAR DUAL LAYER 12X10.5
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer D2710.512 Fabrikant SCS
Beschrijving BAG MOIST BAR DUAL LAYER 12X10.5 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Static Control, ESD, Clean Room Products Breedte - Inside 10.5" (266.7mm)
Type Moisture Barrier Bag Dikte 7.0 mil (177.8 microns)
treksterkte 6550 psi Static Discharge Shielding <10nJ
Serie Dri-Shield® 2700 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) Not Applicable
metaallaag Dual Layer Fabrikant Standaard Levertijd 2 Weeks
Lengte - Inside 12" (304.8mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant