MLSE-0300A2NP0
MLSE-0300A2NP0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MLSE-0300A2NP0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MLSE-0300A2NP0
Fabrikant SICK
Beschrijving AGV SENSOR MLS 300MM
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 89 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MLSE-0300A2NP0 Fabrikant SICK
Beschrijving AGV SENSOR MLS 300MM Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 89 pcs Data papier MLSE-0300A2NP0 Datasheet
Categorie Sensoren, Transducers Voltage - Levering 9 V ~ 30 V
Serie MLS sensing Method -
detectieafstand - Reactietijd -
Uitgangsconfiguratie - Andere namen 1090688
Temperatuur -20°C ~ 70°C Fabrikant Standaard Levertijd 6 Weeks
Lichtbron - Ingress Protection IP65, IP67, IP68
Verbinding Methode Cable with Connector Kabellengte 11.8" (300.00mm)