MPA-215THTP0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MPA-215THTP0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MPA-215THTP0
Fabrikant SICK
Beschrijving SENSOR LIN 215MM CBL W/CONN
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 176 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MPA-215THTP0 Fabrikant SICK
Beschrijving SENSOR LIN 215MM CBL W/CONN Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 176 pcs Data papier
Categorie Sensoren, Transducers Voltage - Levering 15 V ~ 30 V
Klemtype Cable with Connector Technologie LVIT (Linear Variable Inductance Transducer)
Leverancier Device Pakket - Serie -
Rotatiehoek - Elektrisch, Mechanisch - weerstand Tolerantie -
Packaging Bulk Verpakking / doos Module
Uitgangssignaal - uitgang 0 V ~ 10 V
Andere namen 1059448 Temperatuur -20°C ~ 70°C (TA)
montage Type Chassis Mount Fabrikant Standaard Levertijd 3 Weeks
lineariteit - lineaire Range 0 ~ 215.00mm (0 ~ 8.46")