WF15-95B416
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop WF15-95B416 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer WF15-95B416
Fabrikant SICK
Beschrijving TEACH PNP/NPN 15 MM
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 239 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer WF15-95B416 Fabrikant SICK
Beschrijving TEACH PNP/NPN 15 MM Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 239 pcs Data papier
Categorie Sensoren, Transducers Serie WF
sensing Method Optical Flag detectieafstand 0.591" (15mm)
Reactietijd 100µs Verpakking / doos Module, Connector
Uitgangsconfiguratie PNP/NPN Andere namen 6028466
Temperatuur -20°C ~ 60°C (TA) montage Type Chassis Mount
Fabrikant Standaard Levertijd 3 Weeks gedetailleerde beschrijving Optical Sensor Optical Flag 0.591" (15mm) PNP/NPN Module, Connector
Gerelateerde producten
  • Deel#:WF15-60B416
  • fabrikanten:SICK