74VCX16240TTR
74VCX16240TTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 74VCX16240TTR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 74VCX16240TTR
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC BUFFER INVERT 3.6V 48TSSOP
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 74VCX16240TTR Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC BUFFER INVERT 3.6V 48TSSOP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 84613 pcs Data papier 74VCX16240
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Levering 1.8 V ~ 3.6 V
Leverancier Device Pakket 48-TSSOP Serie 74VCX
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width)
Output Type 3-State Andere namen 497-1094-2
Temperatuur -55°C ~ 125°C (TA) Aantal elementen 4
Aantal bits per element 4 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Type logica Buffer, Inverting
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Type -
gedetailleerde beschrijving Buffer, Inverting 4 Element 4 Bit per Element 3-State Output 48-TSSOP Current - Output Hoog, Laag 24mA, 24mA