AS11P2TLRQ
AS11P2TLRQ
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop AS11P2TLRQ met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer AS11P2TLRQ
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC ANLG SWITCH SGL SPDT 6QFN
(in US Dollars)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer AS11P2TLRQ Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC ANLG SWITCH SGL SPDT 6QFN Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 543712 pcs Data papier AS11P2TLR
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Supply, Single (V +) 1.65 V ~ 4.5 V
Spanning - Toevoer, Dual (V ±) - Schakel Tijd (Ton, Toff) (Max) 28ns, 21ns
Switch Circuit SPDT Leverancier Device Pakket 6-DFN (1.2x1.0)
Serie - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 6-UFDFN Andere namen 497-14595-2
Temperatuur -40°C ~ 85°C (TA) On-State Resistance (Max) 1.2 Ohm
Aantal circuits 1 Multiplexer / Demultiplexer Circuit 2:1
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 38 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant gedetailleerde beschrijving 1 Circuit IC Switch 2:1 1.2 Ohm 6-DFN (1.2x1.0)
Huidig ​​- Lekkage (IS (uit)) (Max) 20nA crosstalk -80dB @ 100kHz
Charge Injection 33pC Channel-to-Channel Matching (ΔRon) 50 mOhm
Kanaal Capaciteit (CS (uit), CD (uit)) 25pF Base Part Number AS11P2
-3dB bandbreedte 150MHz
Gerelateerde producten
AS11CH Image
  • Deel#:AS11CH
  • fabrikanten:NKK Switches
  • Beschrijving:SWITCH SLIDE SPST 0.4VA 28V
  • Op voorraad:36862
AS11BP Image
  • Deel#:AS11BP
  • fabrikanten:NKK Switches
  • Op voorraad:51784
AS125 Image
  • Deel#:AS125
  • fabrikanten:Hoffmann
  • Beschrijving:HOLE SEAL FOR 1 1/4-IN CONDUIT
  • Deel#:AS11CB
  • Deel#:AS11BV
AS125SS Image
  • Deel#:AS125SS
  • fabrikanten:Hoffmann
AS11AV Image
  • Deel#:AS11AV
AS11AP Image
  • Deel#:AS11AP
  • Deel#:AS12AB
  • Beschrijving:SWITCH SLIDE SPDT 0.4VA 28V
AS11BH Image
  • Deel#:AS11BH
AS11CP Image
  • Deel#:AS11CP
  • Deel#:AS11CV
AS12AH Image
  • Deel#:AS12AH
AS11AH Image
  • Deel#:AS11AH
AS12AV Image
  • Deel#:AS12AV
  • Deel#:AS12AV/A
AS12AP Image
  • Deel#:AS12AP