Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > BAS70-07P6FILM
BAS70-07P6FILM
BAS70-07P6FILM
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop BAS70-07P6FILM met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer BAS70-07P6FILM
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT666
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer BAS70-07P6FILM Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT666 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 137999 pcs Data papier BAS70
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1V @ 15mA
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 70V Leverancier Device Pakket SOT-666
Snelheid Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed Serie -
Packaging Original-Reel® Verpakking / doos SOT-563, SOT-666
Andere namen 497-5692-6 Bedrijfstemperatuur - aansluiting 150°C (Max)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Schottky
diode Configuration 2 Independent gedetailleerde beschrijving Diode Array 2 Independent Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SOT-563, SOT-666
Current - Reverse Lekkage @ Vr 10µA @ 70V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 70mA (DC)