Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > BAS70JFILM
BAS70JFILM
BAS70JFILM
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop BAS70JFILM met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer BAS70JFILM
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOD323
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer BAS70JFILM Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOD323 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 771376 pcs Data papier BAS70
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1V @ 15mA
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 70V Leverancier Device Pakket SOD-323
Snelheid Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed Serie -
Packaging Original-Reel® Verpakking / doos SC-76, SOD-323
Andere namen 497-6652-6 Bedrijfstemperatuur - aansluiting 150°C (Max)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
diode Type Schottky gedetailleerde beschrijving Diode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SOD-323
Current - Reverse Lekkage @ Vr 10µA @ 70V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 70mA (DC)
Capaciteit @ Vr, F 2pF @ 0V, 1MHz Base Part Number BAS70J