Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Thyristors - TRIACs > BTA12-600CW
BTA12-600CW
BTA12-600CW
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop BTA12-600CW met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer BTA12-600CW
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer BTA12-600CW Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 78945 pcs Data papier BT(A,B)12, T12xx
Categorie Discrete Semiconductor Products Voltage - Off State 600V
Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.3V triac Type Alternistor - Snubberless
Leverancier Device Pakket TO-220AB Serie Snubberless™
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3
Temperatuur -40°C ~ 125°C (TJ) montage Type Through Hole
gedetailleerde beschrijving TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 12A Through Hole TO-220AB Current - On State (It (RMS)) (Max) 12A
Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 120A, 126A Current - Hold (IH) (Max) 35mA
Current - Gate Trigger (Igt) (Max) 35mA Configuratie Single