Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Thyristors - TRIACs > BTB04-600SL
BTB04-600SL
BTB04-600SL
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop BTB04-600SL met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer BTB04-600SL
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TRIAC SENS GATE 600V 4A TO220AB
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer BTB04-600SL Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TRIAC SENS GATE 600V 4A TO220AB Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 180661 pcs Data papier BTB04-600SL
Categorie Discrete Semiconductor Products Voltage - On State (Vtm) (Max) 10mA
Voltage - Breakdown TO-220AB transistor Type Logic - Sensitive Gate
Serie - SCR Type 35A, 38A
RoHS Status Bulk Polarisatie TO-220-3
Andere namen 497-6671
BTB04-600SL-ND
BTB04600SL
Temperatuur -40°C ~ 125°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks Fabrikant Onderdeelnummer BTB04-600SL
Uitgebreide beschrijving TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 4A Through Hole TO-220AB Beschrijving TRIAC SENS GATE 600V 4A TO220AB
Current - Trip (It) 15mA Current - Peak Pulse (8 / 20μs) 600V
Current - Off staat (Max) 4A Current - Gate Trigger (Igt) (Max) 1.3V