Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Thyristors - TRIACs > BTB10-800CWRG
BTB10-800CWRG
BTB10-800CWRG
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop BTB10-800CWRG met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer BTB10-800CWRG
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TRIAC ALTERNISTOR 800V TO220AB
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer BTB10-800CWRG Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TRIAC ALTERNISTOR 800V TO220AB Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 90632 pcs Data papier BT(A,B)10, T1050 Datasheet
Categorie Discrete Semiconductor Products Voltage - Off State 800V
Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.3V triac Type Alternistor - Snubberless
Leverancier Device Pakket TO-220AB Serie Snubberless™
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3
Andere namen 497-4178-5 Temperatuur -40°C ~ 125°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant gedetailleerde beschrijving TRIAC Alternistor - Snubberless 800V 10A Through Hole TO-220AB
Current - On State (It (RMS)) (Max) 10A Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 100A, 105A
Current - Hold (IH) (Max) 35mA Current - Gate Trigger (Igt) (Max) 35mA