Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > BYV52-200
BYV52-200
BYV52-200
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop BYV52-200 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer BYV52-200
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY GP 200V 30A SOT93
(in US Dollars)
300 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer BYV52-200 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY GP 200V 30A SOT93 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 10118 pcs Data papier BYV52/PI
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 850mV @ 20A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200V Leverancier Device Pakket SOT-93
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 50ns Packaging Tube
Verpakking / doos TO-218-3 Bedrijfstemperatuur - aansluiting -40°C ~ 150°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Standard
diode Configuration 1 Pair Common Cathode gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 30A Through Hole TO-218-3
Current - Reverse Lekkage @ Vr 25µA @ 200V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 30A