Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > BYW29G-200-TR
BYW29G-200-TR
BYW29G-200-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop BYW29G-200-TR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer BYW29G-200-TR
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 200V 8A D2PAK
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer BYW29G-200-TR Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 200V 8A D2PAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 152597 pcs Data papier BYW29(x)-200
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.15V @ 10A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200V Leverancier Device Pakket D2PAK
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 35ns Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Andere namen 497-3778-2
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 150°C (Max) montage Type Surface Mount
diode Type Standard gedetailleerde beschrijving Diode Standard 200V 8A Surface Mount D2PAK
Current - Reverse Lekkage @ Vr 10µA @ 200V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 8A