Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > BYW51-200
BYW51-200
BYW51-200
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop BYW51-200 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer BYW51-200
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY GP 200V 10A TO220AB
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer BYW51-200 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY GP 200V 10A TO220AB Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 123946 pcs Data papier BYW51(x)-200
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 850mV @ 8A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200V Leverancier Device Pakket TO-220AB
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 35ns Packaging Tube
Verpakking / doos TO-220-3 Andere namen 497-2693-5
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 150°C (Max) montage Type Through Hole
diode Type Standard diode Configuration 1 Pair Common Cathode
gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 10A Through Hole TO-220-3 Current - Reverse Lekkage @ Vr 15µA @ 200V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 10A Base Part Number BYW51-200