Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > BZW50-27RL
BZW50-27RL
BZW50-27RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop BZW50-27RL met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer BZW50-27RL
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 27V 62V R-6
(in US Dollars)
1000 pcs2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer BZW50-27RL Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 27V 62V R-6 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 59987 pcs Data papier BZW50-10, B,180, B
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 27V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 62V Spanning - Onderbreking (Min) 30V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket R-6 Serie BZW50, TRANSIL™
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos R6, Axial
Andere namen 497-12480-2
BZW50-27RL-ND
BZW5027RL
Temperatuur -
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 30 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 968A (8/20µs) Capacitieve @ Frequentie 7000pF @ 1MHz