Huis > producten > filters > EMI / RFI Filters (LC, RC Networks) > EMIF01-1003M3
EMIF01-1003M3
EMIF01-1003M3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EMIF01-1003M3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EMIF01-1003M3
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving FILTER RC(PI) 100 OHM/30PF SMD
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer EMIF01-1003M3 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving FILTER RC(PI) 100 OHM/30PF SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4565 pcs Data papier
Categorie filters Spanning - Nominale -
waarden R = 100 Ohms, C = 30pF Type Low Pass
Technologie RC (Pi) Size / Dimension 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Serie IPAD™ Resistance - Channel (Ohm) 100
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos SC-101, SOT-883
Andere namen 497-7738-2
EMIF01-1003M3-ND
EMIF011003M3
Temperatuur -40°C ~ 85°C
Aantal kanalen 1 montage Type Surface Mount
Hoogte 0.020" (0.50mm) filter Order 2nd
ESD-bescherming Yes gedetailleerde beschrijving RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 1 Channel R = 100 Ohms, C = 30pF SC-101, SOT-883
Center / Cutoff Frequency 900MHz (Cutoff) verzwakking Value -25dB @ 900MHz