Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > ESDA14V2SC5
ESDA14V2SC5
ESDA14V2SC5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ESDA14V2SC5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ESDA14V2SC5
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 12V SOT23-5L
(in US Dollars)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ESDA14V2SC5 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 12V SOT23-5L Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 329621 pcs Data papier ESDAxxSCx
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 12V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp - Spanning - Onderbreking (Min) 14.2V
Unidirectionele kanalen 4 Type Zener
Leverancier Device Pakket SOT-23-5L Serie ESDA, TRANSIL™
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 300W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos SC-74A, SOT-753
Andere namen 497-7744-2
ESDA14V2SC5-ND
Temperatuur -40°C ~ 125°C (TA)