Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > HSP053-4M5
HSP053-4M5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop HSP053-4M5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer HSP053-4M5
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving PROTECTION DEVICES
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 674137 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer HSP053-4M5 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving PROTECTION DEVICES Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 674137 pcs Data papier Power Mgmt Guide BrochureHSP053-4M5 Datasheet
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 5V (Max)
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp - Spanning - Onderbreking (Min) 5.3V
Unidirectionele kanalen 4 Type Steering (Rail to Rail)
Leverancier Device Pakket 5-uQFN (1.3x0.8) Serie HSP
Power Line Protection Yes Power - Peak Pulse -
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos 5-XFDFN
Andere namen 497-18022-1 Temperatuur -40°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) - Capacitieve @ Frequentie 0.35pF @ 200MHz ~ 2.5GHz