Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > ITA6V5B3
ITA6V5B3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ITA6V5B3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ITA6V5B3
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 5V 12.1V 20SOIC
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer ITA6V5B3 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 5V 12.1V 20SOIC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4848 pcs Data papier ITAxxB3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 5V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 12.1V Spanning - Onderbreking (Min) 6.5V
Type Zener Leverancier Device Pakket 20-SOIC
Serie ITA, TRANSIL™ Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 300W Packaging Tube
Verpakking / doos 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Andere namen 497-6694-5
ITA6V5B3-ND
Temperatuur - montage Type Surface Mount
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 25A (8/20µs) Capacitieve @ Frequentie 1100pF @ 1MHz