L5150CSTR
L5150CSTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop L5150CSTR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer L5150CSTR
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 5V 150MA 8SO
(in US Dollars)
2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer L5150CSTR Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 5V 150MA 8SO Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 164378 pcs Data papier L5150C(J,S)
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 0.5V @ 150mA
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 5V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 40V Leverancier Device Pakket 8-SO
Serie - Beschermingsfuncties Over Temperature, Short Circuit
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR 48dB (100Hz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen 497-11661-2
L5150CSTR-ND
Temperatuur -40°C ~ 150°C Aantal Regulators 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 150mA 8-SO Current - Supply (Max) 4.2mA
Actueel - Quiescent (Iq) 80µA Current - Output 150mA
Beheersfuncties Reset Base Part Number L5150
Gerelateerde producten
  • Deel#:L512MB
  • fabrikanten:Luxo
  • Beschrijving:LAMP ARTICULATING 15W
  • Op voorraad:4865
L513F Image
  • Deel#:L513F
  • fabrikanten:Crydom
  • Beschrijving:MODULE SCR/DIODE 25A 280VAC PCB
  • Op voorraad:1530
L514F Image
  • Deel#:L514F
  • fabrikanten:Crydom
  • Beschrijving:MODULE SCR/DIODE 25A 480VAC PCB
  • Deel#:L513
L512F Image
  • Deel#:L512F
  • Beschrijving:MODULE SCR/DIODE 25A 240VAC PCB