LD39030SJ15R
LD39030SJ15R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LD39030SJ15R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LD39030SJ15R
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC REG LIN 1.5V 300MA 4FLIPCHIP
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LD39030SJ15R Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC REG LIN 1.5V 300MA 4FLIPCHIP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 166988 pcs Data papier LD39030SJ
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 0.3V @ 300mA
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 1.5V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 5.5V Leverancier Device Pakket 4-FlipChip (0.79x0.79)
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature, Soft Start
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos 4-UFBGA, FCBGA
PSRR 62dB (1kHz ~ 10kHz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen 497-15926-1
Temperatuur -40°C ~ 125°C Aantal Regulators 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 38 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 300mA 4-FlipChip (0.79x0.79) Current - Supply (Max) 85µA
Actueel - Quiescent (Iq) 50µA Current - Output 300mA