LK115D33
LK115D33
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LK115D33 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LK115D33
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SO
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LK115D33 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SO Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 116643 pcs Data papier LK115xx30/33/50
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 0.17V @ 60mA (Typ)
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 20V Leverancier Device Pakket 8-SO
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature
Packaging Tube Verpakking / doos 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR 79dB ~ 57dB (120Hz ~ 10kHz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Temperatuur -40°C ~ 125°C
Aantal Regulators 1 montage Type Surface Mount
gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA 8-SO Current - Supply (Max) 3mA
Actueel - Quiescent (Iq) 500µA Current - Output 100mA