SCT50N120
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SCT50N120 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | SCT50N120 |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| Beschrijving | MOSFET N-CH 1.2KV TO247-3 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | ||
Product parameter
| Onderdeel nummer | SCT50N120 | Fabrikant | STMicroelectronics |
|---|---|---|---|
| Categorie | Discrete Semiconductor Products | VGS (th) (Max) @ Id | 3V @ 1mA |
| Vgs (Max) | +25V, -10V | Technologie | SiCFET (Silicon Carbide) |
| Leverancier Device Pakket | HiP247™ | Serie | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 69 mOhm @ 40A, 20V | Vermogensverlies (Max) | 318W (Tc) |
| Packaging | Tube | Verpakking / doos | TO-247-3 |
| Andere namen | 497-16598-5 | Temperatuur | -55°C ~ 200°C (TJ) |
| montage Type | Through Hole | Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant | Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 1900pF @ 400V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 122nC @ 20V | FET Type | N-Channel |
| FET Feature | - | Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) | 20V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | 1200V | gedetailleerde beschrijving | N-Channel 1200V 65A (Tc) 318W (Tc) Through Hole HiP247™ |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | 65A (Tc) |
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
Gerelateerde producten
- Deel#:
SCT67 - fabrikanten:
TDK-Lambda Americas, Inc. - Beschrijving:
AC/DC CONVERTER 5V 24V -5V 60W - Op voorraad:
- Deel#:
SCT42 - fabrikanten:
AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 40W - Op voorraad:
SCTH2010-100 - fabrikanten:
Bel - Beschrijving:
FIXED IND 10UH 380MA 900 MOHM - Op voorraad:
SCT44 - fabrikanten:
AC/DC CONVERTER 5V 12V -5V 40W - Op voorraad:
SCT48 - fabrikanten:
AC/DC CONVERTER 5V 24V -5V 40W - Op voorraad:
SCT68 - fabrikanten:
AC/DC CONVERTER 5V 15V 12V 60W - Op voorraad:
SCT66 - fabrikanten:
AC/DC CONVERTER 5V 24V -12V 60W - Op voorraad:
SCT601NONROHS - fabrikanten:
AC/DC CONVERTER 3.3V 5V 12V 60W - Op voorraad:
SCT65 - fabrikanten:
SCT64 - fabrikanten:
AC/DC CONVERTER 5V 12V -5V 60W - Op voorraad:
SCT47 - fabrikanten:
AC/DC CONVERTER 5V 24V 12V 40W - Op voorraad:
SCT46 - fabrikanten:
SCT45 - fabrikanten:
AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 40W - Op voorraad:
SCT43 - fabrikanten:
SCT601 - fabrikanten:
+3.3V7.0A +5V3.0A 12V1.0A - Op voorraad:
4337
SCT63 - fabrikanten:
AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 60W - Op voorraad:
SCT48/R - fabrikanten:
SCT62 - fabrikanten:
AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 60W - Op voorraad: