Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > SM15T100A
SM15T100A
SM15T100A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SM15T100A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SM15T100A
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 85.5V 178V SMC
(in US Dollars)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SM15T100A Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 85.5V 178V SMC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 210717 pcs Data papier SM15T
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 85.5V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 178V Spanning - Onderbreking (Min) 95V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMC Serie SM15T, TRANSIL™
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos DO-214AB, SMC
Andere namen 497-12050-2
SM15T100A-ND
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 56A (8/20µs)