Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > SM15T24CAY
SM15T24CAY
SM15T24CAY
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SM15T24CAY met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SM15T24CAY
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 20.5V 42.8V SMC
(in US Dollars)
2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SM15T24CAY Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 20.5V 42.8V SMC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 164659 pcs Data papier SM15TY
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 20.5V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 42.8V Spanning - Onderbreking (Min) 22.8V
Type Zener Leverancier Device Pakket SMC
Serie Automotive, AEC-Q101, SM15TY, TRANSIL™ Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos DO-214AB, SMC Andere namen 497-10899-2
Temperatuur -40°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 234A (8/20µs) Capacitieve @ Frequentie -