Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > SM15T27CAY
SM15T27CAY
SM15T27CAY
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SM15T27CAY met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SM15T27CAY
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 23.1V 48.3V SMC
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SM15T27CAY Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 23.1V 48.3V SMC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 152836 pcs Data papier SM15TY
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 23.1V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 48.3V Spanning - Onderbreking (Min) 25.7V
Type Zener Leverancier Device Pakket SMC
Serie Automotive, AEC-Q101, SM15TY, TRANSIL™ Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Cut Tape (CT)
Verpakking / doos DO-214AB, SMC Andere namen 497-10900-1
Temperatuur -40°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 207A (8/20µs) Capacitieve @ Frequentie -