Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > SM15T39AY
SM15T39AY
SM15T39AY
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SM15T39AY met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SM15T39AY
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 33.3V 69.7V SMC
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SM15T39AY Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 33.3V 69.7V SMC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 146581 pcs Data papier SM15TY
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 33.3V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 69.7V Spanning - Onderbreking (Min) 37.1V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMC Serie Automotive, AEC-Q101, SM15TY, TRANSIL™
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Original-Reel® Verpakking / doos DO-214AB, SMC
Andere namen 497-10904-6 Temperatuur -40°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 143A (8/20µs)