Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > SMA6J48A-TR
SMA6J48A-TR
SMA6J48A-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMA6J48A-TR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SMA6J48A-TR
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 48V 88.4V SMA
(in US Dollars)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SMA6J48A-TR Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 48V 88.4V SMA Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 420587 pcs Data papier SMA6J, SMM4F Series FlyerSMA6J Datasheet
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 48V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 88.4V Spanning - Onderbreking (Min) 53.3V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMA (DO-214AC) Serie SMA6J, TRANSIL™
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos DO-214AC, SMA
Andere namen 497-5936-2
SMA6J48ATR
Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 40A (8/20µs)