Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > SMAJ100A-TR
SMAJ100A-TR
SMAJ100A-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMAJ100A-TR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SMAJ100A-TR
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 100V 212V SMA
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SMAJ100A-TR Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 100V 212V SMA Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 263661 pcs Data papier SMAJ Datasheet
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 100V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 212V Spanning - Onderbreking (Min) 111V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMA (DO-214AC) Serie SMAJ, TRANSIL™
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 400W
Packaging Original-Reel® Verpakking / doos DO-214AC, SMA
Andere namen 497-4289-6 Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11A (8/20µs)