Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > SMBJ28CA-TR
SMBJ28CA-TR
SMBJ28CA-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMBJ28CA-TR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SMBJ28CA-TR
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 28V 59V SMB
(in US Dollars)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs25000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SMBJ28CA-TR Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 28V 59V SMB Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 550704 pcs Data papier SMBJ Datasheet
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 28V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 45.4V Spanning - Onderbreking (Min) 31.1V
Type Zener Leverancier Device Pakket SMB (DO-214AA)
Serie SMBJ, TRANSIL™ Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos DO-214AA, SMB Andere namen 497-14744-2
SMBJ28CA-TR-ND
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 13.8A Capacitieve @ Frequentie -