Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > SMBJ40A-TR
SMBJ40A-TR
SMBJ40A-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMBJ40A-TR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SMBJ40A-TR
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 40V 84V SMB
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SMBJ40A-TR Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 40V 84V SMB Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 301652 pcs Data papier SMBJ Datasheet
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 40V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 64.5V Spanning - Onderbreking (Min) 44.4V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMB (DO-214AA) Serie SMBJ, TRANSIL™
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos DO-214AA, SMB
Andere namen 497-6290-1 Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.7A