Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > SMBJ85A-TR
SMBJ85A-TR
SMBJ85A-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMBJ85A-TR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SMBJ85A-TR
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 85V 178V SMB
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SMBJ85A-TR Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 85V 178V SMB Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 214288 pcs Data papier SMBJ Datasheet
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 85V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 137V Spanning - Onderbreking (Min) 94V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMB (DO-214AA) Serie SMBJ, TRANSIL™
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos DO-214AA, SMB
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.6A Capacitieve @ Frequentie -