Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > SMCJ15A-TR
SMCJ15A-TR
SMCJ15A-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMCJ15A-TR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SMCJ15A-TR
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 15V 32.5V SMC
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SMCJ15A-TR Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 15V 32.5V SMC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 242282 pcs Data papier SMCJ Series
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 15V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 32.5V Spanning - Onderbreking (Min) 16.7V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMC Serie SMCJ, TRANSIL™
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Original-Reel® Verpakking / doos DO-214AB, SMC
Andere namen 497-6517-6 Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 308A (8/20µs)