Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > AC gelijkstroomconverters > SPAC265BC12P0.30
SPAC265BC12P0.30
SPAC265BC12P0.30
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SPAC265BC12P0.30 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SPAC265BC12P0.30
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC PWR SUPPLY AC-DC SWITCH ENCAP
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer SPAC265BC12P0.30 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC PWR SUPPLY AC-DC SWITCH ENCAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5683 pcs Data papier SPAC265-3W
Categorie Power Supplies - Board Mount Gewicht 0.056 lb (25.4g)
Voltage - Output 4 - Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 12V
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC Type Enclosed
Size / Dimension 1.38" L x 0.79" W x 0.87" H (35.0mm x 20.0mm x 22.0mm) Serie SPAC265-3W
Vermogen (Watt) 3W Verpakking / doos 4-SIP Module
Andere namen 497-8379-5
SPAC265BC12P030
Temperatuur -40°C ~ 85°C
Aantal uitgangen 1 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Verordening load ±6%
Line Verordening ±1% Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken SCP doeltreffendheid 80%
gedetailleerde beschrijving Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 250mA 90 ~ 264 VAC Input Current - Output (Max) 250mA