ST1S12G18R
ST1S12G18R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ST1S12G18R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ST1S12G18R
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC REG BCK 1.8V 0.7A SYNC TSOT23
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ST1S12G18R Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC REG BCK 1.8V 0.7A SYNC TSOT23 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 134176 pcs Data papier ST1S12xx
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanning - Uitgang (Min / Vast) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Voltage - Input (Min) 2.5V
Voltage - Input (Max) 5.5V topologie Buck