ST715M33R
ST715M33R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ST715M33R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ST715M33R
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 85MA SOT23-5
(in US Dollars)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ST715M33R Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 85MA SOT23-5 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 268730 pcs Data papier ST715xx
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 1V @ 85mA
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 24V Leverancier Device Pakket SOT-23-5
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos SC-74A, SOT-753
PSRR 57dB ~ 38dB (100kHz ~ 1kHz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen 497-8328-2
Temperatuur -40°C ~ 125°C Aantal Regulators 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 32 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 85mA SOT-23-5 Current - Supply (Max) 6.5µA
Actueel - Quiescent (Iq) 5.5µA Current - Output 85mA