STB16PF06LT4
STB16PF06LT4
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STB16PF06LT4 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STB16PF06LT4
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET P-CH 60V 16A D2PAK
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STB16PF06LT4 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET P-CH 60V 16A D2PAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 74303 pcs Data papier STB16PF06L
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 1.5V @ 100µA
Vgs (Max) ±16V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket D2PAK Serie STripFET™
Rds On (Max) @ Id, VGS 125 mOhm @ 8A, 10V Vermogensverlies (Max) 70W (Tc)
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Andere namen 497-4099-1 Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 630pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 15.5nC @ 4.5V FET Type P-Channel
FET Feature - Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 5V, 10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 60V gedetailleerde beschrijving P-Channel 60V 16A (Tc) 70W (Tc) Surface Mount D2PAK
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 16A (Tc)