STB20N90K5
STB20N90K5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STB20N90K5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STB20N90K5
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving N-CHANNEL 900 V, 0.24 OHM TYP.,
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 22901 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STB20N90K5 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving N-CHANNEL 900 V, 0.24 OHM TYP., Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 22901 pcs Data papier Power Mgmt Guide BrochureSTB20N90K5
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 5V @ 100µA
Vgs (Max) ±30V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket D²PAK (TO-263) Serie MDmesh™
Rds On (Max) @ Id, VGS 250 mOhm @ 10A, 10V Vermogensverlies (Max) 250W (Tc)
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Andere namen 497-17086-2 Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 42 Weeks Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 1500pF @ 100V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 40nC @ 10V FET Type N-Channel
FET Feature - Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 900V gedetailleerde beschrijving N-Channel 900V 20A (Tc) 250W (Tc) Surface Mount D²PAK (TO-263)
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)